Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledovka Sezemice model 2011

Výsledovka 4.ročníku soutěže

„Sezemice model 2011“:

 

Děti do 12 let:

 

Letadla:

1.místo: Beneš Jakub, Mladá Boleslav, Jak-3

2.místo: Svobodová Kačka, Sezemice, F-4 Corsair.

3.místo: Coufal Michal, Mladá Boleslav, Fairey Fulmar.

 

Technika:

1.místo: Nerad Michal, Medlešice, Jeep Willis.

2.místo: Šmíd David, Pardubice, Leopard.

3.místo: Beneš Jakub, Mladá Boleslav, M-4.

 

Ostatní:

1.místo: Nerad Michal, Medlešice, Scania.

2.místo: Svobodová Kačka , Sezemice, U lesa.

 

 

Děti do 17 let:

 

Letadla:

1.místo:  Hambálek Vít, Mladá Boleslav, P-39 Airacobra.

2.místo:  Bílek Karel Mladá Boleslav, P-400 Cobra.

3.místo:  Malý Jakub, Lázně Bohdaneč, Mig-17.

 

Technika:

1.místo: Malý Lukáš, Přelouč, Panther.

2.místo: Šimon Dominik, Mladá Boleslav, Tiger I.

3.místo: Hyxa Zdeněk, Medlešice, Tatra 813.

 

Ostatní:

1.místo: Růžička Roman, Sezemice, Kawasaki.

2.místo: Hyxa Zdeněk, Medlešice, DAF XF.

3.místo: Hromek Lukáš, Medlešice, Titanic.

 

Papírové modely – děti:

1.místo: Jerie Ondřej, Pardubice, Raft.

2.místo: Svobodová Kačka, Sezemice, Závodní člun.

 

 

Senioři:

 

Letadla 1/72:

1.místo: Hambálek Jiří, Mladá Boleslav, P-51 B Mustang.

2.místo: Dunda Tomáš, Pardubice, F-84G Thunderjet.

3.místo: Richter Jiří, Pardubice, B-58 Hustler.

 

Letadla 1/48:

1.místo: Stoklasa Vladimír, Luže, FW-190 A4.

2.místo: Richter Jiří, Pardubice, F-4J Phantom.

3.místo: Herzán Petr, Pardubice, P-47 Thunderbolt..

 

Technika 1/72:

1.místo: Dunda Tomáš, Pardubice, Hummel.

2.místo: Nerad Petr, Medlešice, „Setkání“.

3.místo: Donát Jaroslav, Rybitví, Tiger I.

 

Technika 1/35:

1.místo: Nejedlo Michael, Hradec Králové, Marder III.

2.místo: Zajac Miroslav, Stalowa Wola (PL), AS-90.

3.místo: Polák Jiří, Pardubice, Scud.

 

Diorámy:

1.místo: Herzán Petr, Pardubice, Údržba letadla.

2.místo: Novotný Miroslav, Sezemice, Jaro 1945.

3.místo: Řehák Vít, Hradec Králové, Sorry,need your car.

 

Ostatní:

1.místo: Nejedlo Michael,, Hradec Králové, German officer.

2.místo: Houda Vítězslav, Stráž nad Nisou, USS Constitution.

3.místo: Šíp Pavel, Pardubice, E-boat.

 

Civilní a boj. technika v 1/87:

1.místo: Růžička Roman, Sezemice, Panzer Bfwg 38A.

 

Papírové modely- senioři:

1.místo: Morávek Tomáš, Hrochův Týnec, Libherr 586.

2.místo: Chaloupka Martin, Míčov, Scud.

3.místo: Smaženka Zdeněk, Havlíčkův Brod, Liaz 111.154.

 

 

Speciální ceny od sponzorů:

 

Jan Becher-Karlovarská becherovka:.Nerad Pavel, Martínkovice.

IJS MODEL:                                  Nerad Michal, Medlešice.

AZ Model (Legato kits):              Roštejnský Petr, Mladá Boleslav.

SDV Model:                                   Vorlíček Tomáš, Pardubice 

RCM modelářské potřeby:              Fogl Jakub, Sezemice.

Agama-color:                                                     Coufal Michal, Mladá Boleslav.

Řed. ZŠ Sezemice:                       Bolkovec Jaromír, Pardubice.

CMK-Cena Magistra Karla:         Roštejnský Petr, Mladá Boleslav.

                                                                                               Malý Jakub, Lázně Bohdaneč.

                                                                                               Hromek Lukáš, Medlešice.

KPM Sezemice:                             Donát Jaroslav, Rybitví

Pivovar Medlešice:                       Bolkovec Jaromír, Pardubice

                                                                                               Bouška Jiří, Pardubice

                                                                                               Slatinský Roman, Rybitví

 

Sezemický „ostrostřelec“:

1.místo: Nerad Petr, Medlešice, 43 bodů z 50.

2.místo: Donát Jaroslav, Rybitví, 42 bodů z 50.

!3.místo: Malá Jitka, Lázně Bohdaneč, 29 bodů z 50!

Celkem vyzkoušelo své střelecké schopnosti 12 střelců.         

 

 

Sezemická „vařečka“:

1.místo: Hyxová Lída, Medlešice

2.místo: Malá Jitka, Lázně Bohdaneč

3.místo: Neradová Hana, Medlešice.

Celkem se zúčastnilo 6 žen.

 

Malá statistika 4.ročníku:

 

Přihlášeno celkem: 114 soutěžních modelů,

                     z toho: 52 dětských a 62 seniorských,

                                  a 2 modely z Polska!

Soutěžní kategorie – celkem: 15,

                                     z toho: 7 dětských.

!Mimo soutěž – celkem: 260 modelů!

                           z toho:250 papírových modelů!

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA